Porady On-Line

Łatwe i szybkie

Porady prawne

Szanujemy Państwa czas, dlatego aby przyspieszyć, ułatwić i usprawnić współpracę z naszą Kancelarią, oferujemy możliwość uzyskania porady prawnej czy opinii prawnej także za pośrednictwem internetu. W tym celu możecie Państwo skorzystać formularza lub przesłać zapytanie na adres: „JURYSTA” Kancelaria Prawna ul. Górczewska 200B lok. 6 kl. I, 01 – 460 Warszawa.

  • pytanie prawne – jeśli chcecie Państwo uzyskać poradę prawną,
  • wyczerpujący opis stanu faktycznego wraz z niezbędnymi dokumentami – jeśli chcecie Państwo uzyskać opinię prawną.


Przedstawiciel Kancelarii niezwłocznie, nie później niż w terminie 2 dni roboczych od otrzymania prawidłowo wypełnionego formularza, skontaktuje się z Państwem określając termin i koszt udzielenia porady prawnej lub sporządzenia opinii prawnej. Wycena porady prawnej on-line jest bezpłatna.

Wynagrodzenie porady prawnej on-line kształtuje się na poziomie:

  • porada prawna – od 200 zł brutto,
  • opinia prawna – od 300 zł brutto.

Za pośrednictwem internetu możecie Państwo skorzystać także z innych usług oferowanych przez Kancelarię w szczególności: zwrócić się o zaopiniowanie umowy, regulaminów, statutów, etc., przesyłając ich projekt.

Pytanie do prawnika

Odpowiemy niezwłocznie, nie później niż w terminie 2 dni roboczych.

    Dozwolone typy plików: PDF, DOC, DOCX, obrazy do 10MB.

    Regulamin usługi „Porady on-line”

    Postanowienia zawarte w regulaminie stanowią Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002, Nr 144, poz. 1204 ze zm.).